У Запорізькій області пожежі на відкритій території заподіяли шкоди навколишньому природному середовищу

За добу запорізькі рятувальники вісім раз виїжджали на події, що не пов’язані з воєнними діями

26 липня рятувальники загасили три пожежі на відкритих територіях у Запорізькому та Василівському районах. Вогонь заподіяв шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 4,3 га.

пожежі

Загалом за добу співробітники ДСНС Запорізької області здійснили оперативне реагування на вісім подій, що не пов’язані з воєнними діями . Усього на ліквідацію наслідків подій від ГУ ДСНС залучалося 47 рятувальників та 9 одиниць техніки. Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

пожежі

Рятувальники постійно просять населення не палити суху траву та сміття й тим самим не провокувати пожежі на відкритій території.

ДСНС нагадує правила, які можуть врятувати життя: якщо ви помітили підозрілий предмет або боєприпаси, нічого не чіпайте і телефонуйте рятувальникам 101 або національній поліції 102.

Рятувальники також попереджували: Падайте на підлогу та повзіть до несучої стіні — що ще робити, якщо у ваш будинок потрапив снаряд або ракета.

Читайте також: У центрі Запоріжжя спалахнув автомобіль.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області пожежі на відкритій території заподіяли шкоди навколишньому природному середовищу появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-pozhezhi-na-vidkritiy-teritoriyi-zapodiyali-shkodi-navkolishnomu-prirodnomu-seredovishhu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top