У Запорізькій області росіяни видають школярам «атестати», які не котируються навіть в окупованому Криму

Видані окупантами у Бердянську «атестати» не приймають навіть у тимчасово окупованому Криму

Намагаючись заманити випускників шкіл за отриманням рашистського «атестата», окупанти мовчать про два моменти.

По-перше, коли дітей запрошували за здаванням «тесту» та отриманням «атестату», то головною умовою для отримання цього папірця було навіть не знання з предметів, а обов’язкова участь у «дружньому колективі фото» для пропагандистських ЗМІ.

А по-друге, виданий папірець не котирується не те що в Україні чи країнах Європи, а навіть у тимчасово окупованому Криму.

За інформацією бердянців, які заздалегідь вирішили уточнити умови вступу до Кримського ВНЗ щодо такого «атестату», було отримано відповідь про не відповідність цього папірця переліку необхідних для вступу документів. Посміялися і сказали, що «з таким до нас не можна». Про це повідомляється у телеграм-каналі «Бердянск в оккупации».

Окупанти заганяють захоплені території у повний вакуум, адже цю територію та встановлені в ній порядку не визнає жодна цивілізована держава у світі.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в окупованому Бердянську побільшало російської військової техніки. Містом їздять КамАЗи окупантів, всюди люди зі зброєю, над містом кружляють бойові вертольоти з ракетами під крилами. Люди хочуть виїхати та не мають такої можливості.

Також окупанти готують «референдум» у Бердянську силами ФСБ. Колишній «мер» Сауленко та приставлена ​​до нього військова комендатура із завданням залучити місцеве населення до підготовки псевдо голосування не впоралася. У Бердянську провели ротацію окупаційних військ. Внаслідок неї провели також повну зміну «влади».

Читайте також: Розвідка викрила плани російських окупантів щодо Запорізької та Херсонської областей

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькій області росіяни видають школярам «атестати», які не котируються навіть в окупованому Криму появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-rosiyani-vidayut-shkolyaram-atestati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top