У Запорізькій області складено понад 700 адмін протоколів за порушення правил карантину

Запорізькі правоохоронці у складі мобільних груп посилено відпрацьовують гіпермаркети, ринки інші місця торгівлі, громадський транспорт і заклади громадського харчування.

З моменту встановлення у Запорізькій області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, з 18 жовтня по теперішній час,  працівниками запорізької поліції було складено більше 700  адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, з них  359 протоколів на суб’єктів господарювання, які порушили або не належним чином виконали встановлені норми торгівлі або роботи закладу під час карантину, повідомили у Нацполіції Запорізької області.

Найбільш поширеним порушенням протиепідемічних заходів залишається  ігнорування громадянами вимоги щодо обов’язкового використання респіратора чи захисної маски під час перебування у громадських спорудах і транспорті. За період з початку «червоної» зони складено понад 2600 постанов про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Санкція за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП  передбачає  покарання для юридичних осіб – штраф у розмірі 34-170 тисяч гривень, для фізичних осіб від 17 до 34 тис грн.  За перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорту без засобів індивідуального захисту громадяни мають сплатити штраф у розмірі від  170 до 255 грн.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizkiy-oblasti-skladeno-ponad-700-admin-protokoliv-za-porushennia-pravyl-karantynu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top