У Запорізькій області суд розгляне справу щодо привласнення коштів посадовцями

Слідчі закінчили досудове розслідування щодо розтрати бюджетних коштів громади 

Посадовець та три будівельники опиняться на лаві підсудних за привласнення коштів, що були виділені з бюджету на капітальний ремонт сільської ради та будинку культури.

— В ході досудового розслідування встановлено, що впродовж 2019-2020 років, у злочинну змову вступили тодішній голова Малобілозерської сільської ради, директор будівельного підприємства та двоє підприємців, — нагадують обставини справи у Головному управлінні Національної поліції України в Запорізькій області. — Члени групи внесли неправдиві відомості у звітну документацію щодо вартості та об’ємів виконаних підрядних робіт з капітального ремонту будівлі з утеплення Малобілозерської сільської ради, а також капітального ремонту покрівлі будинку культури в селі Мала Білозерка. Таким чином правопорушники вчинили привласнення та розтрату коштів місцевого бюджету територіальної громади на суму понад 900 тисяч гривень. привласнення коштів Відносно посадовця та будівельників було відкрито кримінальне провадження. Їм були інкриміновані: розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою та службове підроблення. Досудове розслідування наразі завершено. Обвинувальні акти відносно членів організованої злочинної групи направлені слідчим обласного главку поліції до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
привласнення коштів

Читайте також: Запорізькі патрульні отримали нагороди від Міністерства внутрішніх справ за роботу під час війни — фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькій області суд розгляне справу щодо привласнення коштів посадовцями появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-sud-rozglyane-spravu-shhodo-privlasnennya-koshtiv-posadovtsyami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top