У Запорізькій області виявили махінації з лісом вартістю майже 2 млн грн

Прокуратура вимагає повернути державі землі лісфонду вартістю майже 2 млрд грн

У Запорізькій області прокуратура вимагає повернути державі землі лісфонду у тимчасово окупованому Бердянському районі вартістю майже 2 млрд грн. Відповідне провадження відкрив Господарський суд Запорізької області.

Як повідомляє відділ інформаційної політики Запорізької обласної прокуратури, ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області без відповідного розпорядження уряду і згоди державного підприємства у сфері лісового господарства у 2018 році незаконно передала у комунальну власність землі лісового фонду загальною площею 183 га, розташовані на території однієї з селищних рад тимчасово окупованого Бердянського району. Під час незаконної передачі земельних ділянок також було змінено їх цільове призначення.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мешканці Запорізької області незаконно виловили рибу на понад 700 тисяч гривень. Чоловіки без дозвільних документів на промисел, незаконно ловили рибу з гумового човна та за допомогою заборонених знарядь лову – ліскових сіток.

Також стало відомо, що у Запорізькій області підприємець незаконно користувався земельною ділянкою з водоймою. Він займався розведенням риби та іншою комерційною діяльністю.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькій області виявили махінації з лісом вартістю майже 2 млн грн появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-viyavili-mahinatsiyi-z-lisom-vartistyu-mayzhe-2-mln-grn

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top