У Запорізькій області внаслідок обстрілів пошкоджено високовольтну лінію електропередачі

Комунальні мережі зазнають пошкоджень внаслідок бойових дій

Через активні бойові дії на території Запорізької області тисячі людей вимушені жити без газу, води та електрики. Причина цього — пошкодження комунальних мереж внаслідок обстрілів.

Станом на сьогодні, 5 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без світла знаходяться 23 тис. 464 абоненти в 74 населених пунктах Запорізької області. Минулої доби внаслідок обстрілів було пошкоджено високовольтну лінію ПЛ-35 кВ. Через це без електропостачання залишилися 849 абонентів у Пологах. Відновити електропостачання їм планують сьогодні.

Через активні бойові дії та недопуск військовими до місць пошкодження електромереж енергетики не можуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на Гуляйпільських, Оріхівських та Василівських електромережах.

Без газопостачання сьогодні знаходяться 68 тис. 709 абонентів у 86 населених пунктах Запорізької області. Через пошкодження магістрального газопроводу в Донецькій області відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів.

Минулої доби газовикам вдалося усунути пошкодження розподільних газопроводів у місті Оріхів. Відновити газопостачання в інших населених пунктах планують після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Інформація про пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства на території Запорізької області минулої доби не надходила. На сьогодні водопостачання відсутнє у місті Гуляйполе та прилеглих до нього селах Пологівського району, а також у смт Степногірськ та прилеглих до нього селах Василівського району. Крім того, води немає в частині Поліг через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин.

В області також постійно збільшується кількість пошкоджених внаслідок бойових дій житлових будинків. Станом на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 747 будинків. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Енергодарі зупинили роботу Запорізької ТЕС. Відключення пов’язане з тим, що на підприємстві закінчилося вугілля. Організувати його регулярні поставки немає можливості через окупацію міста.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області внаслідок обстрілів пошкоджено високовольтну лінію електропередачі появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-vnaslidok-obstriliv-poshkodzheno-visokovoltnu-liniyu-elektroperedachi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top