У Запорізькій області до ліцею завітала Золота осінь

Погожого осіннього дня на подвір’ї та в холі Пологівського професійного ліцею з самого ранку було людно — тут влаштували виставку «Золота осінь»

На столах ліцею красувалися відбірні фрукти, овочі, горіхи, жолуді, шишки, каштани та дивовижні композиції з цих осінніх дарів природи. Милували око оригінальні кошики, вирізані з патисонів та гарбузів, наповнені стиглим виноградом, горобиною. А ось майбутні електрогазозварники Андрій Жадан та Іван Кісліченко виготовили з металу осінню композицію, яку прикрасили квітами та ягодами малини.

до ліцею завітала Золота осінь

Цікаву фото-зону змайстрували учні групи № 3 (спеціальність «електрогазозварник; водій»), де всі бажаючі могли сфотографуватись на згадку. Фото-зона була насиченою різними барвами осені.

А от майбутні кухарі Аліна Гебел, Кристина Коритко, Тетяна Хілобок та майбутній кухар-кондитер Руслана Ганічева доповнили свої композиції квітами чорнобривців, вереснянок, калини та тином, на якому красувалися плоди щедрої неньки-землі.

до ліцею завітала Золота осінь

Приємно вразила викладачів, учнів та й всіх гостей ліцею робота учня групи № 5 Андрія Драгана. Разом з мамою Тетяною Анатоліївною він виготовив дуже гарного плаха в осінньому гнізді, вкритому золотим листям дуба. Ця композиція й далі прикрашатиме хол ліцею і гарно впишеться в живописний куточок «Хортиця».

до ліцею завітала Золота осінь

Журі довго сперечалося, бо, дійсно, важко було обрати найкращу роботу. Тож за творчий підхід, відповідність темі «Золота осінь», яскравий виступ та подарований всім гарний настрій, журі назвало переможцями учнів груп № 5, 9, 7, які й розділили перше місце.

Джерело: Пологівські вісті

Читайте також: У Запорізькій області ростуть дивні сільскі квіти — нотатки з відпустки

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-do-litseyu-zavitala-zolota-osin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top