У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір — фото

У запорізькому ботанічному саду цвітуть незвичайні квіти

У Запорізькому дитячому ботанічному саду цвітуть аквілегії. Це різнобарвні незвичайні рослини, які прикрашають  сади у другій половині травня. Про це співробітники написали на сторінці ботсаду у Facebook. Вони також опублікували фото цих гарних квітів.

У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір

Аквілегія (Aquilegia) має цікаві незвичайні квіти, які ростуть до низу. Тому вишукана чарівність квітів не відразу впадає в очі. Колекція ботанічного саду налічує близько 10 сортів.

Уявляєте, у світі є близько 120 видів аквілегії, — зазначають співробітники ботсаду.

У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір

Аквілегію також називають орлики, або водозбір. Це вид квіткових рослин родини жовтецеві.

У природі ця рослина росте у Західній, Південній Європі та Скандинавії.  В Україні розводять,  як декоративну рослину, іноді квіти дичавіють.

У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір

Аквілегія здавна відома квіткарям. Цікаво, що  згадку  про цю квітку  можна відшукати і в художній літературі. Так, в «Гамлеті» Шекспіра Офелія пропонує Лаерту квітку колумбіни. В Англії саме так називають аквілегію.

У середні віки вважалося, якщо художник зобразив на картині квіти цієї рослини, це свідчило про присутність Святого Духа.

У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, які рослини квітнуть наприкінці травня у запорізькому ботсаду — фото. 

Читайте також: У запорізькому ботанічному саду відцвітає жовта деревовидна півонія — фотоСообщение У запорізькому ботсаду цвітуть квіти, про які писав Шекспір — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkomu-botsadu-tsvitut-kviti-pro-yaki-pisav-shekspir-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top