У Запорізькому районі відновили аварійну ділянку важливої дороги — фото

В межах села Гасанівка Запорізької області відновили ділянку дороги О080514

У Запорізькому районі відновили ділянку автодороги загального користування місцевого значення О080514 /Н-15/ — Наталівка — Новоолександрівка — Малокатеринівка. Тут завершили виконання робіт з аварійного ремонту в рамках експлуатаційного утримання.

відновили ділянку дороги

Робочі відновили ділянку 250 м в межах села Гасанівка. Зокрема, проведено влаштування нижнього вирівнюючого шару щебенево-піщаної суміші, а також верхнього шару основи ЩПС укріпленої цементом.

відновили ділянку дороги

Після цього робочі уклали шар асфальтобетону на бітумах модифікованих полімерами. Про це повідомляє ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

відновили ділянку дороги

відновили ділянку дороги

відновили ділянку дороги

відновили ділянку дороги

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що на територіальній автомобільній дорозі державного значення Т-04-08 Павлоград — Васильківка — Новомиколаївка — Оріхів — Токмак дорожники виконують роботи з ліквідації ямковості струменевим методом.

Нещодавно ці роботи були завершені на ділянці автодороги від селища Новомиколаївка до села Софіївка. Наразі роботи ведуться на ділянках автодороги від Новомиколаївки в напрямку Терсянки.

Також «Індустріалка» повідомляла, що ремонт доріг проводиться у всіх районах Запоріжжя.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькому районі відновили аварійну ділянку важливої дороги — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/video/u-zaporizkomu-rayoni-vidnovili-avariynu-dilyanku-vazhlivoyi-dorogi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top