У Заводському районі Запоріжжя капітально ремонтують під’їзди багатоповерхівок

У Заводському районі на вулиці Історичній ремонтують під`їзди трьох багатоповерхівок

На вулиці Історичній у Заводському районі три будинки — 37-А, 37-Б та 37-В нарешті дочекались капітального ремонту під`їздів. Це 9-поверхові будинки, у кожному два під`їзди.

Олександр Ніколаєнко

— У 2016 році тут було зроблено поточний ремонт — частково замінили покрівлю, встановили антивандальні двері та решітки, — розповів генеральний директор КП “Наше місто” Олександр Ніколаєнко. — Але під час робочої поїздки до Заводського району мера Володимира буряка до нього звернулись мешканці цих будинків з проханням звернути увагу на їхні під`їзди. Вже близько 30 років вони не ремонтувались. І, відповідно, вигляд мали жалюгідний.

Тому міською владою було вирішено провести капітальний ремонт всіх під`їздів. У всіх трьох будинках в під`їздах було замінено вікна на енергозберігаючі. Зараз у будинку 37-А йде капітальний ремонт під`їздів. Повністю знімається стара штукатурка, буде нанесена нова. А кольор фарби для стін буде узгоджено із самими мешканцями.

Мер Володимир Буряк поставив завдання перед будівельниками та департаментом ЖКГ — закінчити ремонт до Нового року.

Андрій Баєв

— Протягом трьох років депутатами та райадміністрацією проводилась робота, щоб на ці будинки було виділено фінансування, — розповів голова Заводської райадміністрації Андрій Баєв. — Мер Володимир Буряк спілкувався тут із мешканцями будинків. Сподіваємось, що все в нас вийде. На сьогоднішній день департамент ЖКГ підтверджує фінансування в районі 700 тисяч гривень на кожний дім. І підрядна організація вже розпочала ці ремонти.

Фото автора

Читайте також: У Запоріжжі відкрили відділення Укрпошти нового формату

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zavodskomu-rayoni-zaporizhzhya-kapitalno-remontuyut-pid-yizdi-bagatopoverhivok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top