Україна повернула з російського полону командирів «Азовсталі» та ще 210 військових

Із російського полону звільнили 215 українських військових, зокрема керівний склад захисників «Азовсталі». 200 наших героїв обміняли на колишнього нардепа-зрадника Віктора Медведчука, п’ятьох командирів «Азовсталі» – на 55 російських полонених. Також звільнили 10 іноземців, які воювали за Україну. Цієї домовленості вдалося досягти за допомогою президента Туреччини Ердогана, проте командири «Азовсталі» до кінця війни не зможуть повернутися в Україну.

«Відбувся великий обмін полоненими. Він пройшов у декілька етапів і у дуже різних локаціях. З російського полону ми повернули 215 людей. Це військові, прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні… Серед них – офіцери, командири, Герої України, захисники «Азовсталі» і вагітні жінки-військові», – написав після опівночі 22 вересня у Facebook керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

200 звільнених українців зустріли у Чернігівській області. Це 124 офіцери та 89 військових рядового й сержантського складу. Згідно з домовленостями, п’ятеро звільнених командирів будуть перебувати в Туреччині під особистим захистом Ердогана.

Денис Прокопенко «Редіс», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з «Азовсталі» – вже перебувають у безпеці.

Також відомо, що серед звільнених є Герої України – командир Першого окремого батальйону морської піхоти Євгеній Бова та командир роти «Азову» Лев Пашко, а також начальник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, прес-офіцер «Азову» Дмитро Козацький, розвідник «Азову» Ілля Самойленко, парамедикиня Катерина «Пташка» Поліщук, старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов та вагітна на 9 місяці парамедикиня Мар’яна Мамонова.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukraina-povernula-z-rosiyskoho-polonu-komandyriv-azovstali-ta-shche-210-viyskovykh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top