Український наступ змушує росію збільшити війська на окупованому Запоріжжі

росія перекидає велику кількість військ на територію окупованого Криму. У подальшому їх планують застосувати на півдні нашої держави для ведення бойових дій проти збройних сил України.

Про це представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький розповів в інтерв’ю виданню “The Guardian”.

За словами представника воєнної розвідки України, росія два тижні тому вивела з Донеччини тактичні групи повітряно-десантних військ і перекинула їх до окупованого Херсону. росія також перекидає війська зі свого східного військового округу, які використовувалися для атаки на Слов’янськ.

Якби росія виграла битву на півдні та сході України, вона продовжила б нові наступальні операції, щоб захопити більше території України, використовуючи підрозділи, які зараз формуються в рф, сказав Вадим Скібіцький.

Також, представник ГУР МО України зазначив, що, окрім додаткової зброї, Україні потрібна допомога у підготовці військ за кордоном.//

Нагадаємо, “Укрзалізниця” призначила додатковий поїзд Київ — Запоріжжя. Він почав курсувати з 27 липня. Потяг додали, щоб забезпечити попит пасажирів з Дніпропетровської та Запорізької областей.

Поїзд №272/271 курсуватиме зі столиці по непарних числах:

відправлення з Києва о 22:30;
прибуття до Запоріжжя об 11:53.

У зворотному напрямку їхатиме по парних числах:

відправлення із Запоріжжя о 20:05;
прибуття до Києва о 9:38.

Поїзд курсуватиме через 10 міст, у тому числі Нікополь, зі зручним часом відправлення та прибуття. Так, на шляху прямування із Запоріжжя до Києва поїзд прибуватиме у Нікополь о 22:18, а на зворотному шляху, з Києва, — о 09:15.

Читайте також:   На Запоріжжі ворог вів повітряну розвідку БпЛА біля Оріхова та Степногірська

Источник: https://forpost.media/vijna/ukrainskyy-nastup-zmushuie-rosiiu-zbilshyty-viyska-na-okupovanomu-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top