Украине нужен сильный лидер и радикальные решения — Олег Ляшко

Олег Ляшко указал путь развития Украины

Сегодня, 12 ноября, лидер Радикальной партии Олег Ляшко посетил село Балковое в Токмакском районе. Цель визита — узнать о насущных проблемах, пообщаться с местными жителями и представить свою политическую программу.

Олег Ляшко

«Сьогодні Україна в надзвичайно складному стані, так складні часи потребують сильного лідера та радикальних рішень. Наразі країною керують маріонетки, які беруть кредити за кордоном. А ці борги й наші правнуки не виплатять. Влада, яка є сьогодні, не дає нічого зробити. Вони порозводили чиновників з космічними зарплатами, а в результаті по проблемах спитати немає з кого. Тому я, перше, що зроблю пілся президентських виборів — внесу зміни до Конституції та скорочу кількість депутатів до 250. Друге — скасую посаду прем’єр-міністра. Потрібна президентська модель влади, коли президент очолює парламент, виконавчу гілку влади. Та таким чином є з кого спитати. Дайте мені можливість, дайте мені повноваження, та я зміню Україну», — отметил Олег Ляшко.

Олег Ляшко

Решение проблем фермерства на первом месте

Лидер Радикальной партии отмечает, что ключ к силе страны — это стабильная экономика. А основой ее как раз станет развитие фермерского хозяйства.

«Мій план — це відновлення економіки, нові робочі місця, підвищення зарплат, зниження податків. Крім того, я просуваю констутиційні зміни про те, що основою аграрної політики повинно бути фермерське господарство. Важливо, щоб торгували не землею, а продукцією, адже продаж землі — це злочин проти майбутнього країни. Рай на фермерській землі буде, коли будуть доступні горюче-смазочні матеріали доступні, коли держава буде платити дотації з бюджету за кожну корову по 5 тисяч гривень. Країна почне розвиватися, коли фермер буде отримувати підтримку на покупку не імпортного, а вітчизняного трактора чи комбайна. В Україні з’явиться сильна економіка, коли держава буде підтримувати вітчизняного виробника і фермера в кожному селі», — сказал депутат.

В селе Балковое проблем хватает. Первое, что и сам заметил Олег Ляшко — это отсутствие дороги и пообещал написать обращение с облавтодор, чтобы ее сделали. Кроме того, в селе до сих пор не проведен газ и идет разворовывание земли. Команда Радикальной партии взяла документы и пообещала посодействовать решению всех проблем.

Депутат призвал всех присутствующих верить не рекламе, а поступкам и действиям кандидатов в президенты. Ведь только сильный лидер сможет поднять Украину.

«Коли ви всі будете голосувати, не будете вестися на брехливу рекламу, якою нас готують на передодні виборів. Я їду по дорозі все політичними бордами завішано. За які гроші вони чипляють ті борди? Морди з бордів познімають та про обіцянки свої забудуть. Тому країні потрібен сильний лідер, який стоїть перед вами. Я із дитячого будинку всього в житті добився та знаю, як навести порядок в країні. Рука тверда, план чіткий, задачі визначенні — до роботи», — отметил Олег Ляшко.

Олег Ляшко

В конце встречи депутат уже традиционно вручил всем женщинам красные розы.

Читайте также: Жизнь не вернешь: Ляшко помог онкодиспансеру в Запорожье с современным оборудованием

Источник: http://iz.com.ua/politika/ukraine-nuzhen-silnyiy-lider-i-radikalnyie-resheniya-oleg-lyashko

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top