В Бердянському художньому музеї відкрилась виставка карикатур художника Сергія Семендяєва

Це вже четверта персональна виставка відомого карикатуриста в стінах Бердянського художнього музею. У залі представлено майже сто робіт, що було створено художником за останні роки.

Сергій Семендяєв відомий далеко за межами Бердянська. Його карикатури виставлялися у багатьох країнах світу, завойовуючи не тільки увагу публіки, а й престижні нагороди. Секрет успіху — теми, які порушує у своїх роботах художник. Незважаючи на те, що карикатура, це в першу чергу, сатира та гумор, до творчого процесу художник ставиться дуже серйозно. Незважаючи на серйозний підхід у створенні карикатури, свої роботи художник називає іронічною графікою. При цьому, якимось тільки йому відомим способом, доносячи до глядача не тільки іронію, але й гумор. Подивитися іронічну графіку Сергія Семендяєва можна буде в Бердянському художньому музеї. Виставка «Майже без слів» працюватиме протягом місяця.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-berdyanskomu-hudozhnomu-muzeyi-vidkrilas-vistavka-karikatur-hudozhnika-sergiya-semendyayeva/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top