В Бердянську міська влада проігнорувала звернення щодо зниження цін на газ

dfa8ec910e18faa5fbdf213b29788878_XLВ Бердянській міській раді відмовилися навіть вносити до порядку денного звернення до Президента щодо скасування рішення про підвищення  ціни на газ для населення на 23,5%.

8 жовтня в Бердянську відбулася чергова сесія міської ради. місцевий осередок ВО « Батьківщина», а також депутати обласної ради Микола Ільїн та Андрій Гогунський направили керівництву міста відкритий лист з ініціативою винести на порядок денний звернення до Президента України з вимогою скасувати Постанову Кабміну про підвищення вартості газу для населення.
Ця ініціатива отримала відгук серед жителів міста- сотні людей поставили свої підписи під зверненням. Натомість,це питання навіть не було включено у порядок денний.
Однак,лідер Місцевого осередку БПП Віктор Цуканов жорстко розкритикував пропозицію звинувативши всіх, хто намагається підняти це питання, у популізмі. У підсумку більшість предствників міської ради проігнорували ініціативу «Батьківщини».
Нагадаємо, що у Парламенті нардеп від Бердянська — Олександр Понамарьов, який входить до складу депутатської групи «Воля народу». В регіоні він керує пропрезидентськими політичними силами, — повідомляєься на сторінці в Фейсбук обласної організації ВО «Батьківщина».

Цікаво, що мером Бердянська є Володимир Чепурний, який висувався від політинчой партії «Наш край», але фактично є людиною одіозного нардепа Олексадра Пономарьова. «Наш край» активно підтримує зниження цін на газ, але як бачимо, не тоді коли, це йде врозріз з політикою Президента.

45687979_2138844426357649_8797720063193907200_n

Источник: http://akzent.zp.ua/v-berdyansku-miska-vlada-proignoruvala-zvernennya-shhodo-znizhennya-tsin-na-gaz/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top