В Бердянську стартував Форум депутатів місцевих рад «Європейської Солідарності» Запорізької області

Сьогодні, 11 вересня, в Бердянську стартував Форум депутатів місцевих рад «Європейської Солідарності» Запорізької області. Захід зібрав понад 50 депутатів рад всіх рівнів зі всього регіону.

Відкрив Форум голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко. Політик  окреслив головні завдання, які стоять перед командами в місцевих радах.

«Форум депутатів місцевих рад «Європейської Солідарності» — це нагода підбити підсумки нашої роботи за рік, поділитись отриманим досвідом, розповісти про роботу, яка вже проведена в радах усіх рівнів, та розповісти свої історії успіху.

Сьогодні ми також заплануємо нашу подальшу роботу на наступний політичний сезон, виробивши спільний курс на майбутнє.

Виклики для українців залишаються незмінними: війна, пандемія, тотальна економічна криза та криза державного управління. І зелена влада, яка вже більше двох років демонструє повну недолугість та недієздатність здолати ці проблеми. Більше того — своїми діями вони лише їх поглиблюють», — зазначив Ігор Артюшенко.

Він наголосив: «Європейська Солідарність» надалі продовжуватиме протидіяти дилетантській політиці влади:

«Тому завдання для нашої команди — змінити такий стан речей, протиставивши зрадницькій та дилетантській політиці влади нашу державницьку ідеологію, нашу згуртованість, професіоналізм та активність», — зазначив Ігор Артюшенко.

Одними з головних завдань всіх осередків партії залишається розробка і впровадження програм, направлених на розвиток Запорізької області та розширення кола партійних однодумців.

Про це у своєму виступі заявив керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Запорізької обласної ради Олег Чернов:

«Завдання всього Запорізького територіального осередку партії – об‘єднати патріотів, які готові працювати над розвитком нашого міста, області, країни»

«Політика це така річ, яка вимагає спілкування з людьми, яка вимагає планувати наступний політичний сезон, бо мета кожної політичної сили – це перемога на наступних виборах. В нашому випадку перемога «Європейської Солідарності» це шанс України на подальший розвиток, це запорука того, що наша держава посяде своє законне місце серед сучасних цивілізованих країн», – зазначив Олег Чернов.

У програмі заходу – тематичні виступи депутатів, презентація програми «ЄС – Платформа депутата», нагородження найбільш активних депутатів за рейтингами платформи.Форум триватиме два дні.

Другий день буде присвячений презентації ГО «Брати по Зброї» від депутата Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність», голови ГО «Рада Ветеранів АТО/ООС» Андрія Хімічева та депутата Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність», голови Запорізького осередку ГО «Брати по Зброї» Валерія Прозапаса.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-berdiansku-startuvav-forum-deputativ-mistsevykh-rad-yevropeyskoi-solidarnosti-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top