В Енергодар завозять вчителів з Криму, щоб ті навчали дітей за російською програмою

Новий навчальний рік в тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області окупанти планують почати за російською програмою. Для цього вони хочуть завезти в місто вчителів з окупованого Криму та Росії.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

“В Енергодарі окупанти заявили про те, що з 1 вересня мають намір почати новий навчальний рік за російськими програмами. Водночас очевидно, що загарбники відчувають великий кадровий дефіцит і реалізувати свої наміри їм буде дуже важко”, — написав Дмитро Орлов.

Він розповів, що окупаційна адміністрація міста вже неодноразово намагалась набрати вчителів серед місцевих мешканців, але охочих прийняти пропозицію працювати в проросійській школі майже не виявилося, тож загарбники мають намір завозити вчителів з Криму та росії.

“Ми радимо їм не квапитися з пакуванням чемоданів, бо прийдеться дуже швидко іх збирати в зворотньому напрямку, адже є велика і дуже очікувана вірогідність, що новий навчальний рік Енергодар розпочне під українськими прапорами, в звільненому від окупантів місті”, – підсумував Дмитро Орлов.

Читайте також: Стало відомо, скільки дітей постраждало від російської агресії в Україні

Источник: https://forpost.media/vijna/v-enerhodar-zavoziat-vchyteliv-z-krymu-shchob-ti-navchaly-ditey-za-rosiyskoiu-prohramoiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top