В межах туру української гандбольної Суперліги, запорізький клуб «ЗНТУ-ЗАБ» приймав столичний “ЦСКА”

На старті першого тайму підопічні Ростислава Ланевича відкрили рахунок.

Пробити оборону «забівців» гостям вдалось лише на п’ятій хвилині. За цей час запоріжці продовжували нарощувати перевагу. І з результатом — 20:11 на користь «ЗНТУ-ЗАБу», команди пішли на відпочинок. У другому таймі колектив Ростислвав Ланевича так само бомбардував ворота суперників. Кияни, щосили намагались наздогнати господарів майданчика. Однак, через відсутність основних гравців їм це давалось вкрай важко.

Кияни допускали чимало помилок, чим користувались гравці «ЗНТУ-ЗАБ» та продовжували лідирувати у рахунку – 34:16. До кінця матчу гостям вдалось пробити голкіпера господарів майданчику ще чотири рази. Натомість підопічні Ростислава Ланевича досягли переваги у 22 м’ячі та відсвяткували перемогу з рахунком – 42:20.

Наступну гру у Суперлізі «ЗНТУ-ЗАБ» проведе 31 січня і зустрінеться із резервістами віце-чемпіона країни «ЗТР-Буревісником».