В одному з військкоматів Запорiжжя відібрали чоловіків для проходження навчальних зборів

В одному з військкоматів Запорiжжя відібрали чоловіків для проходження навчальних зборів

Майже півсотні резервістів пройшли обов’язковий медичний огляд і вже за декілька днів будуть навчатися військовій справі. На них чекають заняття із вогневої та фізичної підготовки, а також військової тактики.

Запорізькі резервісти готуються до навчальних зборів. Майже півсотні чоловіків віком від 20-ти до 60-ти років проходять обов’язковий медичний огляд.

Загалом процедура триває не більше 30-ти хвилин. Втім, якщо у резервіста є скарги на стан здоров’я, то його направляють до районної лікарні.

Серед військовозобов’язаних є як ті, хто не служив, так і ті, хто вже має досвід військової служби. Досвідчених військових ані медогляд, ані проходження навчальних зборів не лякає.

На зборах чоловіки пройдуть усі етапи військового навчання. На них чекають тактичні заняття, вогнева та фізична підготовка.

На період зборів резервісти перебуватимуть у складі бойової бригади та бригади територіальної оборони Запорізької області.

Наразі запорізькі військкомати продовжують залучати військовозобов’язаних для проходження навчальних зборів та нагадують, що неявка є адміністративним правопорушенням, яке передбачає штрафні санкції.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-odnomu-z-vijskkomativ-zaporizhzhya-vidibrali-cholovikiv-dlya-prohodzhennya-navchalnih-zboriv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top