В окупованих районах Запорізької області телевізійні приставки обмінюють на паспортні дані

На Запоріжжі окупанти видають мешканцям безкоштовні тюнери при умові надання всіх даних

Для кращого розповсюдження пропаганди на окупованих територіях влада придумала роздавати телевізійні приставки. Головна умова передати паспортні дані та номер телефону.

На сьогодні в окупованих населених пунктах Запорізької області — Мелітополі, Бердянську, Більмаку, Дніпрорудному, Токмаку та інших — після захоплення багатоканального телебачення тут транслюють тільки російські канали. Але прийом достатньо нестабільний, тож місцева влада пропонує мешканцям безкоштовні приставки Т-2. Але щоб отримати тюнери, необхідно записатися і надати в обов’язковому порядку серію і номер паспорта, а також номер телефона. Відповідні оголошення були помічені в Мелітополі та Якимівці.

Таким чином окупанти вбивають за один раз двох зайців. З одного боку поширюють вплив пропаганди, з іншого — збирають паспортні дані, які знадобляться під час проведення псевдореферендуму. Адже доступу до бази виборців окупаційна влада немає.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», захоплення медіа та розповсюдження пропаганди на російській мові — один з доказів свідомого нищення загарбниками української мови.

Читайте також: З Донецької області у бік Запоріжжя наближається близько тисячі російських військових

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение В окупованих районах Запорізької області телевізійні приставки обмінюють на паспортні дані появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanih-rayonah-zaporizkoyi-oblasti-televiziyni-pristavki-obminyuyut-na-pasportni-dani

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top