В окупованих селах Запорізької області забороняють продавати українські товари

Окупанти змушують бізнес працювати

У тимчасово окупованих селах Ботієве і Строганівка Мелітопольського району Запорізької області представники окупаційної комендатури вимагають, щоб працював бізнес. Зокрема, підприємців змушують відкривати магазини, кафе, місця відпочинку та дозвілля.

При цьому окупанти висувають умови так званої «безпечної роботи». Головна — це відсутність українських товарів. Замінювати їх пропонують товарами із Криму. Окупанти навіть надають підприємцям контакти постачальників з півострова.

Крім цього, росіяни вдаються до тиску на підприємців. Вони стверджують, що вже не вийдуть з цього регіону та введуть “рубльову зону”. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Раніше «Індустріалка» писала, що російські військові разом з колаборантами розкрадають приватні і комунальні підприємства Мелітополя, масово грабують місцевих підприємців та фермерів.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение В окупованих селах Запорізької області забороняють продавати українські товари появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanih-selah-zaporizkoyi-oblasti-zaboronyayut-prodavati-ukrayinski-tovari

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top