В окупованій частині Запорізької та Херсонської областях уточнюють списки виборців

Країна-агресор намагається провести референдум по приєднанню до свого складу окуповані території

У Запорізькій та Херсонській областях росіяни задіють всі важелі для організації псевдоголосування. Крім формування дільниць, уточнення списків, активно працює пропаганда.

— Головне управління розвідки Міністерства оборони України чітко бачить підготовчі заходи, які проводить окупанти, — наголосив в ефірі столичного каналу представник ГУР МО України Вадим Скібіцький. — На тимчасово окупованих територіях в Херсонській та Запорізькій областях почала активно працювати кремлівська політична партія «единая россия». Ми бачимо що проводяться заходи з уточнення так званих списків виборців. Крім того вони відкрили дільниці для проведення виборів. Активно почався процес роздачі російських паспортів. Це комплекс заходів які зараз росія проводить на окупованих територіях для того щоб підготувати і провести референдум.

За словами Вадима Скібіцького, для того щоб не допустити закріплення рф і створення плацдарму для подальших наступальних дій, ЗСУ буде звільняти тимчасово окуповані території сходу і півдня України.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», у Мелітополі проведення псевдореферендуму колаборанти і обговорювали зі старшими по будинках, а в Мелітопольському районі  з головами та старостами громад району.

У курортній Кирилівці загарбники збирають особисті дані мешканців та номери телефонів, також готуючись до голосування.

Але більшість мешканців окупованих населених пунктів проти референдуму. У Токмаку люди зіпсували рекламні плакати окупантів й сказали «ні» голосуванню. Раніше мешканці курортного Приморська у віршах відповіли владі, нагадавши: свій вибір українці зробили ще у 1991 році.

Читайте також: На Запорізькому напрямку йде перегрупування ворожих військ

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение В окупованій частині Запорізької та Херсонської областях уточнюють списки виборців появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovaniy-chastini-zaporizkoyi-ta-hersonskoyi-oblastyah-utochnyuyut-spiski-vibortsiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top