В окупованому Енергодарі Запорізька АЕС продовжує працювати на потреби України 

Всі енергоблоки ЗАЕС обслуговує український персонал

Місто Енергодар продовжує жити в окупації. Російські військові контролюють не тільки  місто-супутник, а й  Запорізьку АЕС. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України. Про це повідомляється в офіційному  Telegram-каналі НАЕК«Енергоатом».

Станом на 8:00 11 травня 2022 року Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України. Поточна потужніcть енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів.

Запорізька АЕС дотримується норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчика та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що окупанти влаштували в Енергодарі «святкування Дня перемоги». Аби зібрати людей вони вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали паспорти чи інші особисті документи. Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант. 

Читайте також: З музею окупованого міста Запорізької області окупанти викрали колекцію скіфського золота — Генпрокуратура

Сообщение В окупованому Енергодарі Запорізька АЕС продовжує працювати на потреби України  появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-energodari-zaporizka-aes-prodovzhuye-pratsyuvati-na-potrebi-ukrayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top