В окупованому Мелітополі колаборантів лякають навіть кущі та дерева

Сили спротиву змушують мелітопольських зрадників до абсурдних дій

Місцеві колаборанти у Мелітополі намагаються позбутися рослинності поруч з власними будинками. На такий крок їх лякає можливість стати черговою мішенню для партизан.

За останні тижні сили спротиву реалізували в Мелітополі кілька успішних операцій — вони пошкодили приміщення штабу «єдиної росії», вивели з ладу підстанцію, що призвело до зупинення мовлення рашистських каналів, а також підклали вибухівку Олегу Шостаку — одному з колаборантів.

— Є кілька прикладів того, що росіяни та їх прихильники бояться знаходитись в Мелітополі, — відзначив міський голова Іван Федоров. — З одного боку, військові почали вивозити свої родини з міста до Криму. З другого, окупанти та колаборанти біля своїх помешкань вимагають прибирати дерева та кущі, бо бояться, що там опинитьс вибухівка чи щось інше, що може завдати їм шкоду. Бачимо також тенденцію, що в міста поменшало керівників-військових. Сподіваюсь, це гарний знак.

Міський голова додав, що останнім часом партизани мають за мету «працювати» з колаборантами, які допомогають росіянам в організації «псевдореферендуму».

Як повідомляла «Індустріалка», діяльності мелітопольських партизан присвятило публікацію видання The New York Times. 

Читайте також: Росіяни звітують про армію «ополченців» у Запорізькій області, яка підтримує окупантів

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение В окупованому Мелітополі колаборантів лякають навіть кущі та дерева появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-melitopoli-kolaborantiv-lyakayut-navit-kushhi-ta-dereva

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top