В окупованому місті Запорізької області мешканці одружуватимуться під гімн країни-агресора

Під гімн країни-агресора будуть одружувати пари в Бердянському РАГСі

Як повідомляє телеграм канал Бердянськ новини оnline, керівником РАГСу призначена Лариса Сич, яка раніше працювала прибиральницею у РАГСі та контролером у міськгазі.

Колаборантка розповіла, що сьогодні в РАГСі вивісили прапор рф і що відтепер тут буде все російське. За її словами, чоловіком та дружиною наречених будуть оголошувати “именем Российской Федерации и получат российские свидетельства о браке ”.

Сич Лариса

Як зазначила Лариса Сич, 30 квітня будуть розписуватися 6 пар.

Молодятам після розпису дадуть лопати, щоб вони започаткували нову традицію — висадку кущів та дерев біля фонтану: “У кого девочка — вырастет розовый куст, у кого мальчик — вырастет голубой куст».

Як молодята, у яких ще немає дітей, будуть знати стать майбутніх спадкоємців, очевидно, відомо тільки новому «керівнику РАГСу». Як і те, що таке “голубой куст”.

Читайте також: Запорізький національний університет став базою для двох вишів з окупованих територій

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение В окупованому місті Запорізької області мешканці одружуватимуться під гімн країни-агресора появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-meshkantsi-odruzhuvatimutsya-pid-gimn-krayini-agresora

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top