В окупованому райцентрі Запорізької області рашисти пограбували медзаклад

Російські загарбники продовжують порушувати закони війни: вбивати та викрадати людей, красти та відбирати майно українців і підприємств, гвалутвати та знущатись з мирних людей.

Як повідомляє Запорізька ОВА, у колишньому райцентрі регіону Михайлівці (тепер селище входить у Василівський район) російські військові разом з колаборантами викрали медикаменти з місцевої аптеки.

Після чого окупанти анонсували відкриття так званої «першої муніципальної аптеки» з медикаментами українського виробництва. Мовляв, забота про народ…

Нагадаємо, росіяни, які тимчасово окупували частину Запорізької області, заздрять, що в українців є «Байрактари» та з жахом очікують на нові поставки іноземної зброї ЗСУ.

Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які перехопила СБУ.

«Нам бы беспилотники еб*чие, как у них «Байрактар». Была б тема вообще ох*енная. Птички полетали, координаты просветили, те как уе*али нас» – скаржиться своєму другові контрактник, який воює на Запоріжжі.

Він сам насміхається з фрази «величі» росії, бо навіть прості квадрокоптери окупанти просять у спонсорів: «россия – дикая держава, бл*дь. Сами замутили ту спецоперацию… россия е*учая, фермера нам собирают деньги, чтобы купить квадрики».

Тож загарбники з жахом слідкують за новинами про нові поставки іноземної зброї на потреби ЗСУ:

«Пацаны там в новостях читали: поляки Украине поставили то ли 2000, то ли 200 единиц танков. Ну, счас они будут снабжать. Это вообще будет, это жо*а…»

Напевно, окупанти ще не читали новин про нові гармати і лендліз. Тож попереду у них багато відкриттів. Не тільки в новинах, але і на полі бою!

Источник: https://forpost.media/vijna/v-okupovanomu-raytsentri-zaporizkoi-oblasti-rashysty-pohrabuvaly-medzaklad.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top