В реанимации запорожской больницы для больных на COVID-19 занято меньше половины коек

Меньше половины коек заняты в реанимации Запорожской городской больницы №9

О том, что ситуация с заболеваемостью на коронавирусную инфекцию стабилизировалась, сообщил н своей странице в соцсети директор горбольницы №9 Кирилл Нерянов.

— Так, на сьогодні із 470 передбачених ліжко-місць хворі на коронавірус займають – 130. У реанімаційному відділенні також зменшилася кількість тяжких пацієнтів – із 50 реанімаційних місць сьогодні зайнято лише 20, — говорится в сообщении. — Кількість виписаних додому пацієнтів переважає над кількістю тих, що знову надійшли. Якщо в пік захворюваності на стаціонарне лікування надходило до 50 пацієнтів на добу, то на сьогоднішній день близько 8.

Слід зазначити, що серед пацієнтів лікарні більшість невакцинованих хворих, які важче переносять COVID-19.

Вакциновані ж переносять хворобу легше, тому щоб надалі не допускати погіршення епідемічної ситуації, медпрацівники всіх закликають відповідально ставитися до свого здоров’я, дотримуючись карантинних вимог і вакцинуватися.

Кирилл Нерянов отметил, что стабилизировать ситуацию удалось благодаря общему комплексу протиэпидемичных мероприятий и самоотверженому труду медработников городской больницы №9.

Напомним, горбольница №9 — опорная  больница в Запорожье по лечению коронавирусных больных.

Читайте также: В новом современном отделении запорожской городской больницы уже принимают пациентов

Сообщение В реанимации запорожской больницы для больных на COVID-19 занято меньше половины коек появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-reanimatsii-zaporozhskoy-bolnitsyi-dlya-bolnyih-na-covid-19-zanyato-menshe-polovinyi-koek

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top