В стратегічному місті Запорізької області окупанти вилучають книги з бібліотек

Окупаційна влада в Енергодарі планує знищити літературу про війну в Україні

Загарбники влаштували показову акцію з вилучення літератури про події на Донбасі з центральної бібліотеки в Енергодарі Запорізької області. Ці книжки окупанти пообіцяли знищити.

Про кричущий факт вилучення книжок з фондів Енергодарської центральної бібліотеки повідомив директор департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА Владислав Мороко. Він поділився відео з каналу пропагандистів, на якому зафіксований цей момент.

Авторка сюжету розповідає, що нібито йдеться про нацистську літературу, яка спотворює історію. Насправді мова йде про твори, які розповідають про події на Майдані, а також на Донбасі після початку там війни. В кадр потрапила зокрема книжка «Іловайськ» Євгена Положія, збірка «АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви», яка розповідає про оборону Донецького аеропорту, та інші.

— Вони прийшли зі зброєю і нищать нашу історію, — відзначає Владислав Мороко. — Вони як і їх попередники, більшовики та нацисти, планують нищити та палити НАШІ КНИГИ! Втім. Ми все відновимо і надрукуємо нові наклади НАШИХ КНИГ ПРО НАШУ ІСТОРІЮ! Слава Україні! А ще, зверніть увагу на фразу: «Сегодня запрещённую литературу изъяли…» Я не чув такої фрази з часів СРСР! Вони знову будують в’язницю народів!Втім марно — вони ще не знають, але вони вже всі мертві! Слава Нації!

Читайте також: У Запоріжжі з’явився патріотичний мурал — фото

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение В стратегічному місті Запорізької області окупанти вилучають книги з бібліотек появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-strategichnomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-okupanti-viluchayut-knigi-z-bibliotek

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top