В Запоріжжі директорка департаменту може опинитися за гратами на три роки

Запорізькою директоркою Департаменту туризму Катериною Сімоновою продовжують цікавитись журналісти та депутати. Після ролику, який вийшов на офіційному порталі Департаменту та був розміщений на сайті Запорізької мерії, містяни обурилися тим, що знімання та розповсюдження такого контенту проходять коштом платників податків. Справа набула розголосу, а директорка департаменту замість слави – дискредитувала себе і своє управління.

На ситуацію звернув увагу ще один депутат Запорізької міськради Валерій Прозапас. Він повідомив журналістам, що його фракція “Європейська Солідарність” буде подавати на сесію проєкт рішення про нецільове використання бюджетних коштів:

“Будуть депутатські запити саме в цей Департамент туризму, для того, щоб ми побачили взагалі чим він живе. І після цього це буде проєкт рішення на сесію. Не виключено, що ми будемо звертатися і у правоохоронні органи”

Якщо, справа дійде до суду, директорці Департаменту туризму загрожує до трьох років ув’язнення за нецільове використання коштів.

Сообщение В Запоріжжі директорка департаменту може опинитися за гратами на три роки появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-direktorka-departamentu-mozhe-opinitisja-za-gratami-na-tri-roki.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top