В Запоріжжі одночасно проходять дві сесії

В Запоріжжі одночасно відбувається два сесійних засідання — Запорізької міської та Запорізької районної ради. Обидві ради приймають важливі для містян та жителів району питання.

Так, в Запорізькій міській раді відбувається позачергова сесія. Депутати розглядають кадрові питання. Зокрема зміниться склад виконкому. Наприклад, до складу увійшов Олексій Нікіфоров, який заради членства у виконкомі склав депутатський мандат.

На сесії звільнили Геннадія Наумова з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Депутати також переросподілили обов’язки між секретарем Запорізької міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Окрім кадрових питань депутати прийняли ряд питань землевпорядної документації.

Сьогодні ж, 29 жовтня, проходить чергова сесія Запорізької районної ради. Депутати району також вирішили низку кадрових питань. Так депутатський мандат склав депутат Бородай, а на його місце зайшов Ковпак.

Окрім кадрових питань, депутати райради вирішать бюджетні питання та земельні. Запорізький район ще досі в стадії передачі після укрупнення, тож не обходиться і без судових спорів. Так депутати мають висловити свою позицію щодо підтримки в судовій тяганині між Вільнянською та Павлівською ОТГ.

Депутати також приймуть цілу низку звернень до центральної влади з приводу пенсій, тарифів, фінансування медицини, офшорного скандалу та скандального законопроєкту, що веде до централізації бюджетів.

Депутати дбають й про дітей. Так, депутатка Олена Ярошенко від фракції «Європейська Солідарність» пропонує створити курси надання першої медичної допомоги для викладачів та персоналу шкіл і просить Запорізьку обласну раду підтримати ініціативу фінансуванням.

Читайте також: У Запоріжжі завершується сезон річкової навігації до дач

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-odnochasno-prokhodiat-dvi-sesii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top