В Запоріжжі три місяці арешту отримав чоловік, який здійснив дефекацію в холі поліцейського відділку

Свою провину чоловік повністю визнав і погодився із розглядом справи в спрощеному порядку без права апеляції.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Запоріжець почав відмічати 1 травня ще напередодні у п’ятницю, 30 квітня, через що у стані алкогольного сп’яніння був доставлений до Заводського райвідділку. Але й там не перестав поводити себе не адекватно. Далі з матеріалів судової справи:

Встановлено, що 01 травня 2021 року приблизно о 02 годині 06 хвилині ОСОБА_1 , знаходячись у холі відділення поліції №1 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області, яке знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Посадочна, буд.4-А, будучи у стані алкогольного сп`яніння, діючи умисно, тобто усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, свідомо передбачаючи їх наслідки та бажаючи їх настання, з мотивів явної неповаги до суспільних цінностей та встановлених у суспільстві загальноприйнятих норм поведінки, грубо порушуючи громадський порядок, що супроводжувалось особливою зухвалістю, почав демонстративно висловлюватись про неякісні умови в туалеті вищевказаного відділення поліції, після чого публічно зняв до колін штани з нижньою білизною, та здійснив процес дефекації на підлогу у приміщенні холу відділення поліції.

До справи в якості доказів було долучено відеозапис з камери спостереження та відеозапис з телефону одного з поліцейських, який відзняв все що відбувалося на камеру. Що відбувалося далі, після того, як чоловік завершив свій вчинок, в судовому реєстрі не повідомляють.

Чоловік повністю визнав свою провину та погодився зі спрощеним розглядом справи, а також з тим, що апеляція неможлива. Йому присудили три місяці арешту. Більшу частину літа він проведе за ґратами.

Читайте також: В Бердянську директор санаторію просив хабар у розмірі 12 тисяч гривень

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-try-misiatsi-areshtu-otrymav-cholovik-iakyy-zdiysnyv-defekatsiiu-v-kholi-politseyskoho-viddilku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top