В Запоріжжі відбувся забіг «Біжу за Азовсталь»

В Запоріжжі відбувся забіг «Біжу за Азовсталь», який пройде у більшості міст України на підтримку військових, які стали до захисту Маріуполя та Азовсталі. Мета — вчергове звернути увагу світової спільноти на проблему полонених росіянами захисників Маріуполя. Про це повідомив «Укрінформ«.

Організаторами акції виступила Асоціація родин захисників «Азовсталі». Саме ця організація запропонувала зробити спортивний флешмоб на підтримку гарнізону «Маріуполь» — «Біжу за «Азовсталь». Флешмоб одночасно проходить у 15 містах України, а також Варшаві й Торонто. У Запоріжжі до акції долучилось кілька сотень мешканців та військових.

“Мета — привернути увагу до захисників Азовсталі, ми хочемо, щоб треті сторони — Міжнародний Комітет Червоного Хреста, інші міжнародні організації вплинули на те, щоб покращити умови їхнього перебування, у нас був гарантований зв’язок з ними, бо вже понад два місяці ми не знаємо, що з ними, точно не знаємо, де їх утримують”, — говорить волонтерка патронатної служби «Азов» Наталя Соловйова.

Источник: https://forpost.media/vijna/v-zaporizhzhi-vidbuvsia-zabih-bizhu-za-azovstal.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top