В Запоріжжі встановили «Залізний трон Сходу»

За підтримки «Європейської Солідарності» та ГО «Брати по зброї» в Запоріжжі встановили «Залізний трон Сходу» на постійну локацію.

Сьогодні, 5 грудня в сквері Прикордонників в Олександрівському районі Запоріжжя було встановлено «Залізний трон Сходу».  Місце було обрано не випадково – саме тут планують встановити меморіальний комплекс на честь загиблих захисників України.

Напередодні Дня Збройних сил України та на честь Дня Волонтера, трон було встановлено на постійну локацію. Саме до свят Валерій Прозапас вирішив подарувати його місту. Для цього в сквері виклали площадку, а саму конструкцію забетонували, щоб вона міцно стояла.

Нагадаємо, «Залізний трон сходу» був зроблений свого часу за мотивами серіалу «Гра престолів». Для його виготовлення використали уламки снарядів та техніки, що зібрали у зоні АТО. Вага конструкції – 700 кг. Зробили трон запорізькі волонтери у 2016 році. Валерій Прозапас викупив арт-об’єкт і п’ять років зберігав, час від часу демонструючи його в Запоріжжі та в Києві.Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-vstanovyly-zaliznyy-tron-skhodu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top