В Запоріжжі жінка розповіла, як в дитячій гематології ставляться до її дитини

Дівчині за тиждень виповниться 18 років, тож надавати допомогу в дитячому відділені їй не поспішають, хоча вона потрапляє до них не вперше, адже хворіє вже більше двох років.

Мар’яні Кліменко 17 років, вже за тиждень виповниться 18. Останні два роки дівчина веде боротьбу із саркомою Юінга. За цей час вона отримала хіміотерапію та променеву терапію. Лікувалася спочатку в Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні, потім у аналогічній лікарні в Кропивницькому, де їй робили променеву терапію. Наразі вона має пройти ще один курс хіміотерапії у дитячій гематології ЗОКДЛ. Однак перед самісеньким курсом в Мар’яни впали показники крові — різко знизився гемоглобін й інші компоненти. Почалося кисневе голодування. Батьки терміново у неділю (12 вересня) привезли дитину на госпіталізацію, однак аналізи в них ніхто не взяв, дивитися що з дівчиною почали лише у понеділок, компоненти крові прокапали лише під вечір вівторка. Тепер мають взяти контрольні аналізи, впевнитися, що кров стабілізували. І лише після цього приступити до хіміотерапії. Все це — затримка. Мати каже, що таке відношення, результат того, що дівчину мають переводити у дорослу лікарню. Саме тому, лікарі не поспішають щось для неї робити.

Читайте також: Пішов з життя запорізький велоактивіст, який раптово потрапив до лікарні

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-zhinka-rozpovila-iak-v-dytiachiy-hematolohii-stavliatsia-do-ii-dytyny.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top