В Запоріжжі знайшли винного у захваті міськради, який стався цього літа

В Запоріжжі 14 липня, в день, коли мала відбутися позачергова сесія, будівлю міськради захопили невідомі молодики. Слідчі органи повідомили, що знайшли, хто винен.

Про це журналісти Форпост дізналися від депутата Запорізької міської ради Андрія Согоріна.

Так, сьогодні депутат фракції «Європейська Солідарність» Андрій Согорін повідомив журналістам, що сьогодні, 27 жовтня слідчий Обласного слідчого управління повідомив йому, що справа по подіям 14.07.2021 року завершена та наразі складається обвинувальний акт для передачі справи до суду. Підозра надана бувшому керуючому справами міськвиконкому Омельяновича Р.А. за  ч.1 ст 341, ч.1 ст. 28 та ч.1 ст. 351 Кримінального кодексу України.

«Європейська Солідарність» була обурена тим, що відбувалося. Перешкоджання депутатській діяльності — неприпустимо. Особливо в такий зухвалий спосіб. Я впевнений, що ті молоді люди, які 14 липня зайняли сесійну залу і не дали депутатам працювати, діяли не з власної ініціативи. Шукати серед них винних було марно. Тож весь цей час ми пильнували питання проведення слідчих дій, щоб впевнитися, що будуть покарані ті, хто дійсно винен у тому, що сталося. Слідство триває і ми маємо надію, що встановлять всіх винних у захопленні будівлі міськради під час сесії 14 липня 2021 року, — говорить депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Андрій Согорін.

Читайте також: У Запоріжжі ковідна лікарня заповнена на 90%: ресурс медичних закладів майже вичерпаний

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-znayshly-vynnoho-u-zakhvati-miskrady-iakyy-stavsia-tsoho-lita.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top