В Запорізькій міській раді назріває протистояння між головою міста та секретарем

Очільник міста Володимир Буряк звинуватив секретаря ради Анатолія Куртєва в тому, що він «тихенько» оголосив проєкт рішення. Той у свою чергу, відповів, що Буряк порушує домовленості. 

Сьогодні, 26 травня, під час шостої сесії Запорізької міської ради відбулося перше протистояння між міським головою та його секретарем. Причиною конфлікту став проєкт рішення про переросподіл депутатських комісій, який Куртєв намагався внести з голосу, як голова фракції «Слуга народу».

Однак, сама думка переросподілу не сподобалася ані мерові, ані депутатам його фракції. Депутати від інших фракцій ініціативу внесення відповідного проєкту рішення підтримали, але Володимир Буряк почав давити на те, що зачитувати назви проєктів рішення і «головувати» він може лише одноосібно, і цей проєкт рішення до порядку денного він вносити не буде. Звертаючись до Куртєва він попросив пояснити, чого той діє «з под тішка», адже за словами міського голови, на погоджувальній раді це питання не підіймалося.

У свою чергу Куртєв зазначив, що ніяких дій «з под тішка» не робив, навпаки, існують певні домовленості, а на передодні сесії відбулася зустріч між головами фракцій та міським головою. Голови фракцій підіймали питання переросподілу членства в постійних депутатських комісіях, на що Володимир Буряк сказав, що рішення буде прийняте. За словами Куртєва, вчора протягом дня вони чекали на відповідь, і на погоджувальній раді також. Сьогодні вранці, заступник голови фракції «Єднання» Геннадій Наумов надіслав у загальний чат список депутатів від «Єднання» з розподілом по комісіях. Але жодного рішення ві Володимира Буряка так і не поступило. Саме тому він виніс з голосу проєкт рішення про переросподіл депутатів у постійних депутатських комісіях.

Володимир Буряк заявив, що якщо Куртєв буде говорити про домовленості, то й він почне розповідати про домовленості, які було досягнуто в Києві напередодні призначення Куртєва секретарем ради.

Проєкт рішення не було внесено до порядку денного. Його відправили на доопрацювання та затвердження профільними комісіями та департаментами.

Однак, вже сьогодні зрозуміло, що протистояння між головою Запорізької міськради та секретарем тільки розпочинається.

Читайте також: В Запоріжжі затримали учбовий автомобіль з інструктором, який перебував під дією наркотиків

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-miskiy-radi-nazrivaie-protystoiannia-mizh-holovoiu-mista-ta-sekretarem.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top