В Запорізькій області прокуратура повідомила про підозру двом колаборантам

Мова йде про Ілону Щипенко, яка стала самопроголошеною міською головою Чернігівки, та про Олексія Тегімбаєва, який в Мелітополі очолив сферу ЖКХ. Обом зрадникам Запорізька обласна прокуратура.

Після повномасштабного вторгнення військ рф на територію України та тимчасового захоплення території селища Чернігівка Ілона Щипенко погодилася на співпрацю із загарбниками та добровільно прийняла пропозицію зайняти псевдопосаду «в.о. мера Чернігівського муніципального утворення Бердянського району». Виконуючи свої посадові обов’язки, колаборантка особисто здійснює підбір працівників до незаконного органу окупаційної влади, організовує заходи щодо впорядкування підприємницької діяльності, а також контролює роботу ЗМІ на території громади.

В цей час в Мелітополі, за даними правоохоронних органів, Олексій Тегімбаєв, добровільно перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупантами. Його призначили начальником департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства так званої “военно-гражданской администрации г. Мелитополь. 

“До речі, у співпраці з окупантами Тегімбаєв прославився тим, що запровадив на комунальних підприємствах рублі та разом з рашистами розкрадав кошти, сплачені мелітопольцями за послуги ЖКГ. А розпочав «роботу» з того, що зухвало надав наказ зняти наш державний прапор з найвищого флагштоку у Запорізькій області”, — написав в Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

Обом колаборантам загрожує кримінальна відповідальність.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasti-prokuratura-povidomyla-pro-pidozru-dvom-kolaborantam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top