В Запорізькій області створюють туристичний вело маршрут: коли відкриття

В Запорізькій області створюють туристичний вело маршрут узбережжям Азовського моря. Нещодавно, в прямому етері віжн-радіо «На дотик», організатори повідомили приблизну дату відкриття

Ініціаторами велопроекту «Степ bike step» (Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш – пунктів, максимально наближених до нині окупованих Донецька і Криму) стала громадська організація Спільно HUB.

Веломаршрут буде складатися з 10ти байкпоінтів, які встановлять вздовж узбережжя Азовського моря.

Цієї суботи відбулося відкриття 10 та 9 поінтів на Рожевому озері та біля села Стокопані в Херсонській області. Далі на черзі – Запорізька область.

Інна Власова, координаторка проекту у Запорізькій області (Бердянська громада) розповіла, що в районі відкриють відразу два поінти.

Перше місце у нас відноситься до заповідної зони, це гирло ріки Берда. Прекрасний ландшафт, природа, де ми і встановимо альтаку. Друге місце — це виїзд з Бердянська на трасі, якою користується дуже багато велосипедистів і він з’єднує відразу декілька міст.

Що стосується Мелітопольского району, то місцями розташування поінтів поділилася Ірина Шевченко, координаторка веломаршруту у Запорізькій області (Мелітопольска громада)

У Мелтіополі буде три точки. Дві з них буде біля Молочного лиману. Одна  у селі Мордвинівка і ще одна точка буде в селі Шелюги. Там є, що подивитися. Зараз Молочний лиман вернувся у свої береги. Раніше було мало води, але зараз там розвивається туристична зона. Пообіцяли у наступному році відновлювати дитячі табори. Зараз вони закинуті, але там і зараз цікаво гуляти велосипедом.

Відкриття цих байкпоінтів планують в кінці вересня, на початку жовтня.

Взагалі всі байкпоінти обіцяють встановити до кінця листопада, а з наступного року провести велику інформаційну кампанію, щоб популяризувати шлях.

Довідка: Веломаршрут “Степ Bike Step” — це 380 кілометрів дороги степом вздовж узбережжя Азовського моря. Це веломаршрут, який бере свій початок на трасі Донецьк — Маріуполь та завершується на Арабатській стрілці у Херсонській області. Візуально маршрут тягнеться від Маріуполя до озера Сиваш і, так би мовити, об’єднує території, які є тимчасово окупованими.

Протягом маршруту веломандрівників кожні 30-40 кілометрів очікують 10 байкпоінтів. Це велосипедні альтанки для зупинки, де можна перепочити, розпалити багаття та навіть переночувати.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasti-stvoriuiut-turystychnyy-velo-marshrut-koly-vidkryttia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top