В Запорізькій області зменшилася зарплатна заборгованість

Заборгованість із виплати заробітної плати у Запорізькій області – 83,1 мільйона гривень. За місяць борг зменшився на 8,6 мільйонів гривень.

Як повідомили у пресслужбі облдержадміністрації, із загальної суми заборгованості 64,3 млн заборгували своїм працівникам економічні підприємства. 33% загального боргу, або  21.5 млн грн, на рахунку підприємства «Кремнійполімер». Також серед найбільших боржників – Класичний приватний університет, який не погасив заборгованості 10.6 млн гривень, мелітопольський «Гідромаш» – понад 5 млн грн.

За останні місяці в області з’явилися і нові боржники – енергодарський КП «Тепловодоканал», мережа ломбардів «Демос», мелітопольський онкологічний диспансер Запорізької обласної ради.

Голова ЗОДА Олександр Старух підкреслив необхідність якомога скоріше зменшувати рівень заборгованостей в регіоні. На сьогодні 5 тисяч жителів області та їх родини не можуть вчасно отримати зароблене, і знаходяться під додатковим соціальним тиском, враховуючи ситуацію  із захворюваністю та карантином.

Читайте також: В Запоріжжі поліцейські за дев’ять днів склали більше 2000 протоколів

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-zaporizkiy-oblasti-zmenshylasia-zarplatna-zaborhovanist.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top