В Запорізькій обласній філармонії відзначили День місцевого самоврядування

В Запорізькій обласній філармонії відзначили День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування — це професійне свято всіх представників міських, районних, селищних, сільських рад та адміністрацій. В умовах децентралізації, коли ці люди, фактично, будують європейську державу, свято набуло особливого значення.

Чернігівська громада існує вже 2 роки. Вона об’єднує 41 населений пункт і є найбільшою в області. За цей час на території відбулось чимало змін. З децентралізацією, місцева влада отримала додаткові повноваження та нарешті може реалізовувати проекти, про які раніше навіть і не мріяла, — розповів голова громади. А от представники Балабинської селищної ради громаду поки не створили. В планах — об’єднати три великих населених пункти. І обговорення триває вже три роки. Але і в таких умовах селище розвивається, — кажуть представники місцевої ради. І люди, які, фактично, зараз будують нову європейську країну, 7-го грудня відзначатимуть своє професійне свято: День місцевого самоврядування.

Сьогодні в Запорізькій обласній філармонії зібрались гості з усієї області. Вітання зі святом лунали від представників обласної ради. За професіоналізм, забезпечення виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку територій кільком представникам органів місцевого самоврядування вручили нагороди. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області нагородили і голову Балабинської селищної ради Володимира Сосуновського. До привітань приєднались і представники запорізької облдержадміністрації. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк під час свого виступу зазначив, що сьогодні території отримали певні фінансові важелі. І за цих умов з’явилась можливість розвивати міста, селища та села Запорізької області. Ще кілька представників органів місцевого самоврядування отримали почесні грамоти та нагороди від Запорізької міської ради. А після урочистої частини – святковий концерт.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizkij-oblasnij-filarmoniyi-vidznachili-den-mistsevogo-samovryaduvannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top