В Запорізькій області родимки перевірять на рак

В Запорізькій області родимки перевірять на рак – ИндустриалкаДіагностика родимок на рак буде проведена в Мелітополі, Бердянську та Приморську

Акція безкоштовного обстеження чорнобильців та пенсіонерів з метою раннього виявлення раку шкіри у Запорізькій області проводиться згідно з Міжнародною програмою «Євромеланома».

14 листопада, за підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та обласного об’єднання інвалідів «Союз–Чорнобиль», буде проведено діагностику родимок на рак у чорнобильців і пенсіонерів міст Мелітополь, Бердянськ та Приморськ.

За сприяння Запорізької ОДА до цих трьох міст буде доставлено унікальний, єдиний в Україні експертний дерматоскоп MoleMax (Австрія) для діагностування на небезпечні утворення шкіри.

Обстеження методом дерматоскопії здійснюють три бригади онкологів клініки лазерної медицини “Anabelle”, під керівництвом головного обласного онколога Анатолія Мещанінова.

Нагадуємо: сьогодні в Україні — День української писемності і мови, тому всі новини на сайті «Индустриалка» —  українською мовою

Читайте також: Україна святкує День української мови

Джерело: Департамент соціального захисту населення Запорізької ОДА

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporizkiy-oblasti-rodimki-pereviryat-na-rak

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top