В запорізькому музеї відкрили виставку, яка присвячена змінам у місті протягом останніх ста років

Запоріжцям презентували виставку під назвою «Зміна», повідомляють на сайті міськради. Відвідувачі експозиції зможуть дослідити історію змін найвідоміших будівель і об’єктів міського простору за фотографіями різних часів та дізнатися:

як зник, а потім знову з’явився Покровський собор;куди поділися Олександрівські торговельні ряди і що тепер розташовано на їх місці;як виглядав Південний вокзал Запоріжжя;де розташовувалася Театральна площа;які місця у Запоріжжі викликають найбільше емоцій і з якими пов’язані найтепліші спогади містян.

Виставка складатиметься з трьох тематичних блоків:

фотосушка (експозиція фотографій різних часів);«емоційна» карта Запоріжжя (тут гості виставки зможуть поділитися власними спогадами про улюблені та пам’ятні місця);«скарбничка спогадів» – спеціальне місце для фотографій з родинних архівів та фотографій міста.

Відкриття виставки відбулося 27 березня в Музеї архітектури Запоріжжя за адресою вул. Гоголя, 66.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizkomu-muzei-vidkrili-vistavku-jaka-prisvjachena-zminam-u-misti-protjagom-ostannih-sta-rokiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizkomu-muzei-vidkrili-vistavku-jaka-prisvjachena-zminam-u-misti-protjagom-ostannih-sta-rokiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top