В Запорожье концертом отметили День местного самоуправления

В Запорожье собрались депутаты со всей области

Сегодня, 4 декабря, в преддверии Дня местного самоуправления в концертном зале им. Глинка собрались представители городской, областной власти и местных объединенных территориальных громад. В промежутках между концертными номерами от артистов запорожской областной филармонии, проходило награждение грамотами, медалями и орденами.

День местного самоуправления

Первым наградали мэря Запорожья Владимира Буряка. Председатель облсовета Григорий Самардак вручил ему орден за заслуги перед Запорожским краем 3 степени.

День местного самоуправления

«Ви обрали, ми обирали, нас обирали, тепер потрібно працювати і кожен повинен бути на своєму місці. В моєму розумінні кожен показує як потрібно працювати, як потрібно жити, як потрібно ставитися до тих чи інших проблемних питань які в нас є, незважаючи на ті події, які в нас відбуваються. Це життя і ми відповідаємо перед тими людьми які нас обрали за сьогодення та наше майбутнє. Сьогодні у нас дійсно є важелі, перш за все фінансові. Сьогодні є, за що ремонтувати наш житловий фонд, ремонтувати наші дороги та робити так, щоб наші діти вчилися в школах, які відповідають всім вимогам, щоб діти ходили у дитячі садочки та щоб тепло було в наших оселях. Та ще багато всього. Все те, що вже стало буденністю, але ця буденність дуже дорого коштує. Коштує багато здоров’я, багато нервів, але всі ми працюємо заради майбутнього. Майбутнього кожного з нас, кожного села, селища та майбутнього нашої України», — отметил мэр Владимир Буряк.

Владимир Буряк вручил памятную медаль за безупречную службу, за добросовестный труд, высокий профессионализм, весомый вклад в развитие местного самоуправления, содействию укрепления авторитета исполнительных органов запорожского горсовета заместителю департамента архитектуры и градостроения горсовета Анне Горшко, заместителю главы районной администрации по Коммунарскому району Наталье Никитиной, заместителю начальника службы управления по делам детей горсовета Елене Якимчук. Грамотами за высокий профессионализм, инициативность и личный вклад в развитие местного самоуправления отмечены глава администрации Заводского района Андрей Баев, главный специалист отделения организационной и кадровой работы исполнительного комитета горсовета Елена Дидик и другие.

Главы ОТГ и сельсоветов получили грамоты и памятные награды

«Щиро вітаю всіх представників народного, місцевого самоврядування. Дійсно, сьогодні тут зібралась вся еліта та я хочу низько вклонитися нашим гуру, нашим ветеранам, які сидять у цьому залі, які стояли біля витоків формування законодавчої норми. Мабуть у нас це в жилах, в крові, в генах лежить те, що народ повинен управляти. Ще за часів нашого козацтва, всіх отаманів обирали козаки, та вони звітувались перед народом, що вони у цьому житті роблять та як себе поводять. Я хочу сказати, що на сьогоднішній день з’явився новий інструментарій під назвою — децентралізація, про який оголосив Петро Порошенко. Я думаю, що це зовсім нова форма народовладдя, про яку мріяли наші пращури та боролися за неї. Я пишаюсь  тим, що Запорізька область в лідерах по децентралізації, адже народ дійсно повірив в цю реформу та своїм прикладом показали фінансову спроможність. Та є конкретні знакові зрушення», — поздравил губернатор Запорожской области Константин Брыль.

День местного самоуправления

За весомый личный вклад в обеспечение развития местного самоуправления, высокий профессионализм и по случаю Дня местного самоуправления грамотой Кабинета министров Константин Брыль наградил глав ОТГ и глав сельсоветов. Кроме того, медаль за развитие Запорожского края получили первый заместитель председателя запорожского облсовета Егор Семенков, депутат запорожского обласного совета Виталий Лупинос, заместитель руководителя исполнительного исполкома запорожского горсовета Елена Савенко.

«Сьогодні ми зустрічаємось з представниками нашої запорізької громади. Це їх професійне свято, але ми зустрічаємось зараз в таких тяжких умовах. Але я хотів би нагадати, що представники місцевого самоврядування, це перш за все люди, яким довірила наша громада. Працюють вони в тяжких умовах, але все ж таки взяли на себе відповідальність за майбутнє, за розвиток територій. Неазважаючи на тяжкі часи для нашої країни ми з впевненістю повинні дивитися в наступний день. Ми повинні думати та дбати про розвиток наших громад. ми повинні знаходити ти  рішення для майбутнього наших дітей. Без віри в успіх, розвиток наших територій не можна нічого зробити. Тому сьогодні я хотів би привітати депутатів усіх рівнів та побажати їм впевненості, успіху та віри в те, що вони сьогодні роблять», — отметил Григорий Самардак.

День местного самоуправления

Местное самоуправление развивает Запорожскую область

Одним из тех, кто получил орден за заслуги перед Запорожским краем 3 степени, стал глава   Балабинского сельсовета Владимир Сосуновский.

«В нас іде таке обширне обговорення, вже протягом 3х років, але поки не виходить створити об`єднану територіально громаду. У нас одна з найбільших громад — 19 тисяч населення, але є такий людський фактор, одна з громад не хоче вступати. В органах місцевого самоврядування з 2011 року багато перспектив, які почали надходити до органів місцевого самоврядування, саме до селищних рад. Тому ми дуже відчули на собі, що на місцях більше повноважень. Одне питання зависло — це земельне питання, щодо перенесення земель, що знаходяться за межами населених пунктів в наше розпорядження. Ми одна з перших селищних рад, разом з Васил`євською об`єднаною громадою створили генеральний план, але нам його не реєструють. Після того, як ми вступили в законодавчу передачу акцизного збору в місцевий бюджет, це дуже покращило нам ситуацію. Хочу сказати, що значно зросли доходи, на місцях розвинули соціальну сферу. Чим більше працює громада, тим більше перспектив та заохочень для людей, які хочуть працювати на цій місцевості. Це буде здорова конкуренція», — поделился Владимир Сосуновский.

День местного самоуправления

За последний год в Балабино была проведена терморегуляция местной гимназии, отремонтирован местный Дом культуры и спорта, открыты спортивный кружки, сделали дорогу. К Новому году будет обновлено покрытие на местном футбольном поле.

Читайте также: На территориях с военным положением местные выборы оказались под угрозой

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-otmetili-den-mestnogo-samoupravleniya-kontsertom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top