В Запорожье презентуют книгу «Нотатник мобілізованого», — ФОТО

В пятницу, 25 октября,  в 18:30 в запорожской «Книгарні «Є»» состоится презентация книги Назара Розлуцкого «Нотатник мобілізованого».

Об этом 061 сообщили организаторы.

«Ця книга не про війну і не про солдатів, хоча і те й інше у ній присутнє. Це спроба, за словами автора, «…ретроспективно відтворити основні віхи свого перебування на фронті. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби і війни. У них не дається критичних оцінок командуванню та керівництву, окрім безпосереднього командування, із яким я особисто знайомий. Тут немає аналізу тактичної і стратегічної ситуації, тактико-технічних показників зброї, розлогих описів бойових дій, загальноармійських особливостей служби. Натомість тут більше йдеться про побут нашої артбатареї, про стосунки бійців із місцевим населенням, командуванням та між собою, про різні випадки, що траплялися зі мною або побратимами, про собак і котів, які стали повноправними членами нашої бойової сім’ї. Однак навіть у такому контексті ці спогади не є повноцінною історією 6-ї батареї 2-го артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади. Швидше це є історія моїх приватних вражень під час служби в армії і війни на Донбасі ― думаю, таке визначення для цієї книги буде найбільш оптимальним…»», — говорится в приглашении на презентацию.

Назар Розлуцкий — историк, исследователь истории УПА и истории украинской диаспоры, поэт, прозаик, в 2015 — 2016 годах служил в 55-й отдельной артиллерийской бригаде, старший научный сотрудник Музея украинской диаспоры. 

Напомним, в этом году Запорожская книжная толока пройдет 26 — 28 октября. Среди писателей, которых ждут в этом году — Андрей Кокотюха, Ирэн Роздобудько, Юрий Макаров и многие другие. Также на толоку приедет Вахтанг Кебуладзе. Полный список всех, кто уже подтвердил участие в Запорожской книжной толоке, а также ответы на все вопросы по поводу ЗКТ-2018 найдете в «Помогаторе 061». 

Читайте также:Запорожская книжная толока — 2018: чего ждать, зачем купол, сколько денег дала мэрия..?

Источник: https://www.061.ua/news/2193081/v-zaporoze-prezentuut-knigu-notatnik-mobilizovanogo-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top