Вадим Новинський: Вводячи санкції, РНБО підміняє собою суди

“Вводячи санкції, РНБО перевищує свої повноваження та підміняє собою українські суди, а виключно вони повноважні здійснювати правосуддя. Справді, спроби залякати мене санкціями робляться – зокрема, мені передають різні «привіти» за допомогою чуток, публікацій у телеграм-каналах з метою, щоб я до них прибіг про щось просити. Хочу попередити ці гарячі голови: цього не станеться, я не злякаюся. Я взагалі нікого не боюся, окрім Бога. Санкції – це предмет судових суперечок та розглядів у різних юрисдикціях. Мої адвокати до цього готові і стягуватимуть усі збитки з усіх, хто буде причетний до таких незаконних рішень”, – зазначив народний депутат України Вадим Новинський.

Також Вадим Новинський додав, що його відносини з владою ніколи не були близькими, і визначалися переважно тим, наскільки великий бізнес може допомогти країні під час пандемії.

“Ми неодноразово відгукувалися ці прохання президента – і фонд Ріната Ахметова, і мій благодійний фонд зробили багато, щоб держава пройшла пандемію з мінімальними наслідками. Ми також обговорювали питання взаємовідносин Української Православної церкви та держави, обговорювали і законопроекти. Але ніколи жодних питань, пов’язаних із преференціями для особистого бізнесу, перед владою я не порушував і для себе нічого не просив – Господь і так багато чого мені дав. Я живу за законом, і до фінансування тероризму (а це єдина підстава для запровадження санкцій проти громадянина України) не маю жодного стосунку. Тому санкцій я не злякаюся”, – наголосив Вадим Новинський.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vadim-novinskij-vvodjachi-sankcii-rnbo-pidminjaie-soboju-sudi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vadim-novinskij-vvodjachi-sankcii-rnbo-pidminjaie-soboju-sudi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top