Вчителька з Мелітополя попросила світову спільноту врятувати окуповані території

Педагог, яка вирвалась з окупації, записала зворушливе відео щодо ситуації в Мелітополі

Ганна Бут з Мелітополя — одна з переможниць премії Global Teacher Prize Ukraine та Заслужений працівник освіти України — звернулась до світу з проханням допомогти у звільненні її міста. Обстановку в ньому освітянка назвала дуже складною.

Серед мелітопольців, які з першого дня окупації висловлювали протест проти дії рф, була Ганна Бут — викладачка Мелітопольського професійного аграрного ліцею.  2021 року вона виборола номінацію кращого вчителя громадянської освіти та стала одним з переможців національної премії Global Teacher Prize Ukraine. А 2020 року — завоювала перше місце у конкурсі громадської освіти від громадського союзу «Освіторія» завдяки розробленій грі «Один, два – твої права».

Згодом, коли тиск з боку окупантів на активних мелітопольців посилився, освітянка разом з дочкою евакуювалась з міста. Зараз вона мешкає, працює і волонтерить у місті Дубно Рівненської області. Та думки про місто на півдні, яке стало для Ганни Бут рідним, не полишають педагога. В тому числі і через хвилювання за своїх учнів. Це і спонукало жінку звернутися до світової спільноти.

— Я дуже прошу, будь ласка, поверніть українцям Україну, поверніть українцям зв’язок, – говорить вона у відео про окуповані території, зокрема і Мелітополь. – Люди виживають у страшних умовах, у тероризмі, який влаштувала Росія. Це дуже складно. Неможливо навіть підібрати слів, наскільки важко нам бути тут, на волі, читати про те, що відбувається у наших містах, де наш будинок, де діти. Коли хтось із дітей виходить на зв’язок і ти хочеш сказати щось учневі, а він зникає, і ти думаєш: «Господи, та дитина там хоч жива?» Будь ласка, врятуйте всі окуповані території! Дайте волю всій території України.

Читайте також: Президент Асоціації національних меншин Запорізької області зробив заяву про зрадників

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Вчителька з Мелітополя попросила світову спільноту врятувати окуповані території появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vchitelka-z-melitopolya-poprosila-svitovu-spilnotu-vryatuvati-okupovani-teritoriyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top