Вчителька з Мелітополя потрапила у список десяти кращих педагогів України

Мелітопольчанка Ганна Бут вже вдруге входить до десятки кращих педагогів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine.

Ганна Бут — викладачка Мелітопольського агарного ліцею. Вона читає дітям біологію, громадянську освіту, німецьку мову, художню культуру. Але в премії брала участь в першу чергу як класний керівник.

— Основна цінність Ганни — побудова довіри та партнерства із своїми учнями, — пишуть про номінантку на сайті премії. — Її активна громадянська діяльність — справжній приклад для наслідування. Минулого року Ганна була однією із фіналісток номінації «Найкращий вчитель громадянської освіти» Global Teacher Prize Ukraine. А також отримала перше місце у конкурсі громадянської освіти від ГС «Освіторія». Зараз її гра «Один, два — твої права!» допомагає вивчати громадянську освіту у різних куточках України.

Грандіозний фінал, на якому назвуть ім’я кращого вчителя 2021, пройде 2 жовтня в Києві. Церемонія нагородження та оголошення переможця проходить щорічно напередодні Всесвітнього дня вчителя.

Читайте також: Очільник департаменту культури та туризму в Запоріжжі втрапив у ДТП на незадекларованому авто

Источник: https://forpost.media/glavnoe/vchytelka-z-melitopolia-potrapyla-u-spysok-desiaty-krashchykh-pedahohiv-ukrainy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top