Від чергового ракетного удару по Запоріжжю повилітали вікна в багатоповерхівках

Міська влада Запоріжжя підраховує пошкодження у житловому фонді від ворожої атаки

Як повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, на цей час відомо про 10 багатоповерхівок, 9 будинків приватного сектору та ще один обʼєкт цивільної інфраструктури, які зазнали ушкоджень від ворожої атаки.

Запоріжжя обстріл

«В багатоповерхівках ушкоджено вікна, в приватних будинках — покрівлі.

Комунальні служби, представники управляючих компаній та райадміністрацій вже займаються ліквідацією наслідків нічних обстрілів: прибирають вулиці від уламків, обходять квартири, підраховують кількість вибитих вікон, підвозять ремонтні матеріали», — повідомив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, близько опівночі окупант здійснив ракетний обстріл обласного центру.

Запоріжжя обстріли

«Сьогодні вночі рашистські окупанти принесли чергову біду у Запоріжжя. Ворожі ракети поцілили в цивільну інфраструктуру міста.

Внаслідок прильотів було зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, також ушкоджень зазнали багатоповерхові будинки, в яких повилітали шибки, та приватні будинки, в яких зруйновано покрівлі.

Запоріжжя обстріли

Відповідні служби вже займаються ліквідацією наслідків прильотів. Також на цей час відомо про трьох постраждалих, які отримали легкі травми. Зараз їм надають медичну допомогу у лікарнях», — повідомив зранку Анатолій Куртєв.

Запоріжжя обстріли

У запорізьких пабліках повідомляється про руйнування   автомийки.

Джерело: телеграм-канал Анатолія Куртєва

Сообщение Від чергового ракетного удару по Запоріжжю повилітали вікна в багатоповерхівках появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vid-chergovogo-raketnogo-udaru-po-zaporizhzhyu-povilitali-vikna-v-bagatopoverhivkah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top