Відбудеться аукціон NFT-картин «Аватари для України» на підтримку захисників нашої країни

Українські розробники відеоігор за підтримки Мінцифри запускають NFT-колекцію Avatars for Ukraine на підтримку України — відбудеться аукціон Провідні українські розробники відеоігор Rainbow Six, Warframe, S.T.A.L.K.E.R., Asphalt разом із цифровими митцями за підтримки Мінцифри створили благодійну NFT-колекцію Avatars for Ukraine (Аватари для України) для допомоги нашій країні.

70 цифрових творів мистецтва, які показують справжню відвагу та незламність українців, представлені на офіційній сторінці проєкту avatarsforukraine.com.

Аукціон NFT-колекції

Аукціон NFT-колекції розпочнеться 19 травня на платформі NFT-музею MetaHistory, який вже зібрав для криптофонду Aid For Ukraine 260 ETH / $720 000.

Аукціон NFT-колекції

Кошти, зібрані від продажу нової колекції, спрямують на гуманітарну допомогу захисникам України. Про це повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України.

Аукціон NFT-колекції

Довідка «Індустріалки»

Про крипто-арт — цифрове мистецтво у форматі NFT — широко заговорили навесні минулого року. Це взагалі молоде мистецтво. 11 березня 2021 року на аукціоні Christie’s цифрову картину «Everydays — The First 5000 Days» («Щодня — перші 5000 днів») американського художника Beeple (Майка Вінкельмана) продали за рекордні 69 млн доларів. У його картини немає фізичного носія, вона існує лише у цифровому вигляді. Beeple потрапив у трійку найдорожчих з аукціонних продажів художників, що нині живуть.

А трохи раніше, 4 березня 2021 року, вперше у світі матеріальний витвір мистецтва було перетворено на цифровий актив — створено невзаємозамінний токен, а оригінальний матеріальний екземпляр твору знищили (спалили). Це був трафарет відомого стріт-артиста Бенксі «Morons (White)». Перед спаленням роботу купили за 95 тисяч доларів.

Таке крипто-мистецтво стало настільки модним та популярним, що рейтинг міжнародного видання ArtReview найвпливовіших людей у ​​світі мистецтва 2021 року очолив не людина, а невзаємозамінні токени або NFT.

Словник «Індустріалки»

NFT буквально розшифровується як non-fungible token — незамінний токен. Це унікальні файли, які є ланцюжком блоків і можуть підтверджувати право власності на твір цифрового мистецтва. Можна сміливо сказати, що NFT є аналогом цінних паперів. Купівля NFT-токена закріплює за людиною право на володіння цифровим об’єктом в Інтернеті. Покупці NFT зазвичай отримують безроздільне право використання і демонстрацію цифрових творів мистецтва. Токен — технології продажу цифрових активів, що розвиваються зараз.

Крипто-арт — напрямок у сучасному образотворчому мистецтві, що використовує технологію блокчейн у форматі токоза, що не замінює.

Блокчейн — збудований за певними правилами безперервний послідовний ланцюжок блоків, що містять інформацію.

«Індустріалка» писала, що й у Запоріжжі продають картини на користь військових — проводять благодійний мистецький захід «Арт-підтримка». Художники та фотохудожники безоплатно передають свої роботи на виставку-продаж та проводять майстер-класи, а музиканти дають безкоштовні концерти. Акцію планують проводити щонеділі — проходила й сьогодні, слідкуйте за новинами.

Читайте також: Гостей всесвітнього арт-форуму вразило, що український художник не зміг приїхати на свою виставку через загальну мобілізацію.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції
Аукціон NFT-колекції

Сообщение Відбудеться аукціон NFT-картин «Аватари для України» на підтримку захисників нашої країни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vidbudetsya-auktsion-na-pidtrimku-zahisnikiv-nashoyi-krayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top