Вiдкрито рахунки благодiйного марафону до дня збройних сил УкраЇни

Вiдкрито рахунки благодiйного марафону до дня збройних сил УкраЇни

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки облдержадміністрації вже вчетверте у Запорізькій області проводиться єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Наразі відкрито рахунки марафону, долучитися до акції може кожен охочий.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації. Запорізькі захисники за підсумками марафону також зможуть отримати гроші на вартісне лікування або складні операції.

Розподіл коштів, які надходять від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом і вирішується на засіданнях спостережної ради, до якої входять ветерани АТО та родини полеглих бійців.

Підсумки марафону будуть підбиті до Дня Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня.

Нагадаємо, минулого року на рахунок марафону було зібрано понад 1,1 млн. грн., завдяки цим коштам було надано допомогу 320 АТОвцям з усіх міст та районів області.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
код ЄДРПОУ банку – 14360570
код ЄДРПОУ організації – 41730055
МФО – 313399
призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).
Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidkrito-rahunki-blagodijnogo-marafonu-do-dnya-zbrojnih-sil-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top